Advertising
MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI

MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 5 aug. 2025, 11:11
Ministerul Energiei a autorizat scoaterea țițeiului și motorinei din stocurile de urgență
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























