Advertising
PATRU MEDALII DE AUR LA OLIMPIADA INTERNAŢIONALĂ DE INFORMATICĂ

PATRU MEDALII DE AUR LA OLIMPIADA INTERNAŢIONALĂ DE INFORMATICĂ
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 2 aug. 2025, 17:40
Patru elevi români au cucerit aurul la Olimpiada Internaţională de Informatică din Bolivia
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























