Advertising
CRIN ANTONESCU: PRIMA VIZITĂ EXTERNĂ CA PREȘEDINTE AR FI ÎN SUA. „RELAȚIA TREBUIE REACTIVATĂ”

CRIN ANTONESCU: PRIMA VIZITĂ EXTERNĂ CA PREȘEDINTE AR FI ÎN SUA. „RELAȚIA TREBUIE REACTIVATĂ”
Scris de Realitatea de Ialomita Publicat: 21 mar. 2025, 19:19
Crin Antonescu, candidatul Alianţei Electorale România Înainte pentru alegerile prezidenţiale din 2025, a declarat că prima sa vizită externă în calitate de șef al statului ar fi, foarte probabil, în Statele Unite ale Americii.
Citește și
- 12:25Guvernul demis, amenințat cu un val de procese. PSD analizează o plângere penală împotriva lui Ilie Bolojan
- 11:24Sorin Grindeanu, înaintea sesiunii extraordinare: „PSD nu va spune «da» automat”. Ce proiecte susțin social-democrații
- 11:02Călin Matieș (deputat AUR): „Opt milioane de români riscă să nu mai poată folosi lemne pentru încălzire. Asta pregătește coaliția PSD-PNL-USR-UDMR”
- 10:31Parlamentarii revin de urgență din vacanță. Legile din PNRR și negocierile pentru noul Guvern, pe agenda sesiunii extraordinare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News


























