Unirea Slobozia pierde la ultima fază a meciului

Unirea Slobozia pierde la ultima fază a meciului
Unirea Slobozia nu a reușit nici în cea de-a șasea partidă oficială cu Concordia Chiajna să câștige împotriva echipei ilfovene.
Unirea Slobozia nu a reușit nici în cea de-a șasea partidă oficială cu Concordia Chiajna să câștige împotriva echipei ilfovene.
Ialomițenii nu s-au ales cu niciun punct din confruntare, Chiajna a dat lovitura la ultima fază a partidei, când era și în inferioritate numerică, și a câștigat cu 1-0. Mediop Ndiaye a înscris în minutul 90+5, la ultima fază a jocului, după ce coechipierul său Robert Mustacă tocmai primise al doilea cartonaș galben și a fost eliminat.
Unirea Slobozia a rămas cu 29 de puncte și se menține momentan pe locul 2, dar poate pica două poziții până la încheierea rundei a 16-a. Urmează pauza de iarnă până în februarie anul viitor, cand se vor juca ultimele trei etape.
Sursa: Realitatea de Ialomita
Citește și:
- 16:34 - Fost jucător la Farul și Steaua, mort în tragedia din Portul Midia. Mesaje de condoleanțe de la cele două cluburi
- 14:56 - Victorie categorică la FRF: Răzvan Burleanu obține al patrulea mandat cu 258 de voturi
- 13:39 - Tenis. Sorana Cîrstea și Jaqueline Cristian, în turul 2 la Miami
- 13:37 - Baschet: U-BT Cluj s-a oprit în sferturile Euro Cup
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ialomita și pe Google News











